Шахтар дарує Ювентусу путівку в плей-офф і перше місце в групі

6 грудня 2012, 08:57
0
14
Шахтар програв Ювентусу вдома

У середу, 5 грудня, в матчі шостого туру Ліги Чемпіонів донецький Шахтар вдома з мінімальним рахунком поступився туринському Ювентусу.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться тут: Шахтар - Ювентус 0:1. Текстова трансляція

Перед матчем диспозиція була зрозуміла – господарі вже у плей-офф, але хотіли б виграти, Ювентус влаштовує нічия, але з ними краще не жартувати, так що туринці теж налаштовувалися дуже серйозно.

Перший тайм явно залишився за гостями. Чого тільки варті моменти з чистою грою Фернандіньйо рукою в своїй штрафній і ударом Джовінко трохи повз ворота. Але на перерву команди пішли з рівним рахунком.

А ось далі пішла веселіша гра. Спочатку Тейшейра неточно добивав м'яч у ворота, потім Пірло вдарив у поперечину, а Мхітарян промазав повз воріт. А наступним моментом Ювентус розпорядився більш розсудливо – Вучинич прострілював, і Кучер зрізав м'яч у свої ворота. 0:1, причому арбітр прогавив невеликий офсайд у гостя.

Ілсіньйо міг забивати, але влучив у штангу. Погба пробивав - але точно на захисника на лінії. Загалом, обидві команди не збиралися помирати на полі, тому і не дивно, що деякі глядачі не дочекалися фінального свистка на своєму місці. Тим не менше, перемога в Донецьку вивела Ювентус в лідери групи.

Після цієї поразки Шахтар посів друге місце і потрапив в плей-офф. Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться 20 грудня.

Шахтар (Донецьк, Україна) - Ювентус (Турин, Італія) 0:1

Гол: Кучер (56 - автогол)