Дніпро виграв, Металіст програв. Коментарі після матчів

7 грудня 2012, 09:32
0
21
Дніпро гідно завершує груповий етап

У четвер, 6 грудня, Дніпро і Металіст, які достроково забезпечили лідерство в своїх групах, видали діаметрально протилежні результати в матчах останнього туру групового етапу Ліги Європи.

Дніпро, граючи на своєму полі, розгромив АІК. Забивши по два голи у кожному таймі, Дніпро переміг АІК з рахунком 4:0.

Тренер Дніпра Хуанде Рамос радісно зазначив, що команда набрала найбільше очок на груповому етапі Ліги Європи (тільки Ліон з 12 команд набрав більше) і забила безліч голів.

Ви що, з глузду з'їхали?!

Капітан Дніпра Руслан Ротань розповів, що уболівальники так сім років не раділи, закликав добре відпочити і подивитися жеребкування, яке відбудеться 20-го числа.

Нападаючий Дніпра Євген Селезньов радів за партнерів на лавці, оскільки за домовленістю з тренером він не з'явився на полі, щоб не отримати зайву жовту картку.

Захисник господарів Віталій Денисов зазначив, що нашому воротареві доводилося намотувати кілометри в штрафному для того, щоб зігрітися, і посумував через контракт, що закінчується з клубом.

Воротар Дніпра Ян Лаштувка виділив Романа Зозулю і розповів, що замерзнути він не встиг, але без роботи провів майже цілий матч.

Металіст, в свою чергу, огидно зіграв у першому таймі, пропустивши швидкий гол, але відмінно провів другу половину матчу, виявившись у більшості перед перервою, однак не зміг забити. У підсумку Металіст програв Рапіду з рахунком 0:1.

Після матчу Мирон Маркевич привітав суперника з перемогою і розповів про те, що Едмара відвезли до лікарні.

Тренер Рапіда Петер Шеттель зазначив, що йому приємно від перемоги над таким сильним суперником, як Металіст

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Дніпро виграв, Металіст програв. Коментарі після матчів

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net