Ювентус фактично вибиває Селтік з Ліги Чемпіонів

13 лютого 2013, 00:25
0
13
У матчі Ювентуса і Селтіка була серйозна боротьба

У вівторок, 12 лютого, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів шотландський Селтік вдома покірливо поступився туринському Ювентусу.

Подробиці та текстову трансляцію матчу читайте ТУТ.

Початок матчу для Селтіка склався найневдалішим чином. Міцна італійська команда, яка знає як обіграти на виїзді суперника, не даючи йому вільного простору, забила в перші хвилини гри. Матрі скористався помилкою захисника Емброуза, вискочив у нього з-за спини, і пробив повз кіпера. Захисник вибивав м'яч вже за лінією, але потрапив Маркізіо - навіть таким чином Селтік не зміг врятуватися від гола. 0:1

АР
Маркізіо відзначає гол

У відповідь на це Селтік створив велику кількість небезпечних моментів, але на перерву команди йшли за мінімальної переваги гостей. У другому таймі тривав обмін атаками, і шотландці не виглядали хлопчиками для биття. А ось забивав тільки Ювентус.

АР
Вучініч добиває надії Селтіка

Спочатку Маркізіо скористався передачею Матрі і зробив перевагу своєї команди більш вагомою. А потім захисник господарів Емброуз привіз ще один гол у свої ворота. Так рахунок став 0:3, і Селтіку для проходу далі потрібно дуже велике чудо. Крупно перемогти Ювентус в гостях дано не кожній команді.

Селтік (Шотландія) 0-3 Ювентус (Італія)

Голи: Матрі (4), Маркізіо (78), Вучініч (83)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Ювентус фактично вибиває Селтік з Ліги Чемпіонів

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net