0
33
Шахтар був розгромлений Борусією

Донецький Шахтар був у вівторок, 5 березня, безнадійно розгромлений німецькою Борусією. Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі та думки.

Нагадаємо, що "гірники" пропустили два голи в першому таймі, так і не змогли розпечатати ворота Борусії і пропустили ще гол - підсумком поєдинку Борусія - Шахтар став розгром з рахунком 0:3.

Тренер Шахтаря Мірча Луческу зазначив, що його команду підвели фатальні сім хвилин у першому таймі, а помилка П’ятова перекреслила всі надії на хороший результат. Також Містер висловив нерозуміння того, чим займаються п'ять арбітрів на матчі, якщо жоден не бачить гру рукою у штрафному господарів.

Головний тренер Борусії Юрген Клопп розповів, що німецька команда зіграла, як хотіла, і зазначив, що було б добре, якби Луческу був пророком.

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко зазначив, що футболісти перегоріли, а Борусія возила "гірників" два тайми.

Капітан Шахтаря Даріо Срна зазначив, що винні у поразці всі.

Захисник "гірників" Разван Рац розповів, що не чув вболівальників суперника, і запропонував журналістам самим визначити, як виступив кожен футболіст.

Півзахисник Генріх Мхітарян зазначив, що в другому таймі у Шахтаря була перевага і грали набагато краще, ніж суперник. Після цього Генріх дійшов висновку, що проблема була в гравцях. Головним чинником помилок при стандартах стала відсутність високих гравців.

Захисник Олександр Кучер зазначив, що після такого матчу залишається лише готуватися, виходити і грати.

Захисник Борусії Невен Суботіч зазначив, що його команда створила більше моментів і не намагалася скромно грати.

Півзахисник німців Якуб Блащиковскі розповів про секрет успіху в матчі проти Шахтаря.