Малага обіграла Порту і пройшла до чвертьфіналу

14 березня 2013, 00:27
0
15
Малага не вірить своєму щастю

У середу, 13 березня, іспанська Малага у повторній грі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів переграла португальський Порту і пройшла в наступний раунд.

Для іспанської Малаги, яка має серйозні фінансові труднощі, кожен матч Ліги Чемпіонів - це шанс показати себе всій Європі. Ось і матч проти Порту показав у іспанців просто незламний характер. А Іско напевно викличе величезний інтерес грандів вже цього літа.

У першому таймі Малага забила двічі. Щоправда, спочатку арбітр удар Баптисти не зарахував, побачивши в епізоді з голом порушення правил. Зате через кілька хвилин Іско завдав красивий удар, проти якого арбітри виявилися безсилі.

У другому таймі відмінно спрацювала заміна Малаги -  Роке Санта Крус відразу ж головою забив вирішальний м'яч. Після цього Порту двічі забивав, але обидва рази з офсайдів. Підсумковий рахунок 2:0, і Малага виходить до чвертьфіналу!

Малага (Іспанія) - Порту (Португалія) - 2:0

Гол: Іско (43), Роке Санта Крус (77)