Тренер Ювентуса: У протистоянні з Баварією ми є аутсайдерами

2 квітня 2013, 08:42
0
9
Антоніо Конте хоче, щоб Ювентус отримав задоволення від ігор з Баварією

Головний тренер Ювентуса Антоніо Конте заявив, що його команда добре підготувалася до першого чвертьфінального поєдинку Ліги чемпіонів проти Баварії.

"Баварія є для нас гарним прикладом для наслідування. Не тільки на полі, але і як клуб в цілому. У цьому клубі все здорово налагоджено.

Звичайно, постараємося використовувати слабкі сторони суперника. Наша команда встигла вивчити Баварію і до поєдинку готова добре. Ми знаємо свої сильні сторони і слабкі сторони суперника, нехай навіть у Баварії їх не так багато. Нам буде протистояти опонент, який завжди може забити як мінімум один гол, завжди здатний перемогти і в будь-який момент здатний відігратися", - сказав Конте.

За словами наставника Старої Синьйори, в поєдинку проти Баварії його команда не є фаворитом.

"Нас чекає прекрасний матч чудового турніру. Зіграємо в чвертьфіналі Ліги чемпіонів вперше за довгий час. Звичайно, в протистоянні з одним з головних фаворитів турніру ми є аутсайдерами. Втім, ми не приїхали сюди програвати ...

Якби 16 місяців тому мені б хтось сказав, що я виграю скудетто і буду брати участь в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, я б сильно засумнівався. Однак у нас відмінні гравці з прекрасними особистісними якостями, тому ми і тут. Навіть якщо програємо, то отримаємо після таких матчів цінні уроки. Моя команда повинна отримати задоволення від ігор з Баварією", - наголосив Конте.

Нагадаємо, що матч Баварія - Ювентус відбудеться 2 квітня в Мюнхені. Початок зустрічі - 21:45 за київським часом.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер Ювентуса: У протистоянні з Баварією ми є аутсайдерами

За матеріалами: uefa.com