29 серпня 2013, 22:30
0
32
Кобахідзе відкриває рахунок у матчі

У четвер, 29 серпня, у матчі-відповіді раунду плей -офф Ліги Європи Дніпро здобув повторну перемогу над чемпіоном Естонії Нимме Калью.

Подробиці та онлайн матчу: Дніпро – Нимме Калью - 2:0. Текстова трансляція матчу Ліги Європи

Перед другою грою проти естонської команди головне питання, яке мучило кожного вболівальника Дніпра, полягало в тому, з яким настроєм зіграє команда. Видавши яскраву перемогу над Шахтарем і тримаючи в розумі майбутню гру проти Динамо, наївно було очікувати весь матч божевільного пресингу з боку команди Рамоса.

До честі Дніпра, звітний матч був пройдений практично без сучка і задирки. Не даючи естонцям створити нічого путнього біля своїх воріт, Дніпро в міру сил загрожував суперникові. До середини тайму Селезньов втратив дві хороші можливості для взяття воріт, і вирішив допомогти партнеру - а Кобахідзе не схибив, фактично поховавши надії Нимме Калью (адже їм треба було забивати вже тричі). Під кінець тайму Політило чиркнув ударом по поперечині, і команди в різному настрої вирушили відпочивати.

А далі на полі з'явився Роман Зозуля, який просто розтоптав в неділю кращий захист України, і записав своє ім'я на табло, замкнув навіс Кулакова. Після цього лава запасних Дніпра веселилася, естонці намагалися хоч якось загрожувати воротам нашої команди, але свисток арбітра зафіксував другу перемогу Дніпра в цьому єврокубковому році. Чиста перемога, і тепер команда чекає жеребкування Ліги Європи.