Барселона побила кілька рекордів, вийшовши у фінал Кубка Іспанії

iSport.ua,  9 лютого 2018, 11:31
0
313
Барселона з низкою рекордів зуміла пробитися у фінал Кубка Іспанії

Каталонці встановили рекорд за кількістю виходів у фінал національного кубка поспіль, а також кілька інших досягнень, перемігши на виїзді Валенсію.

Барселона в рамках другого поєдинку 1/2 півфіналу Кубка Іспанії здолала на виїзді Валенсію з рахунком 2:0.

Каталонці відзначилися двома голами вже у другій половині зустрічі. Спочатку новачок "блаугранас" Філіпе Коутіньйо на 50-й хвилині зустрічі зумів відкрити рахунок у цьому протистоянні, відправивши м'яч у ворота суперника після передачі від Луїса Суареса.

Подвоїли свою перевагу підопічні Ернесто Вальверде за 8 хвилин до кінця основного часу - Іван Ракітіч знову ж після пасу від Суареса пробив точно в кут воріт після чистого виходу з голкіпером "кажанів". Таким чином, перегравши Валенсію, Барселона із загальним рахунком 3:0 (перша гра завершилася 1:0) пробилася у фінал Кубка Іспанії, де зустрінеться із Севільєю.

Крім впевненої перемоги, каталонці встановили кілька рекордів за підсумками цього матчу. Вп'яте поспіль Барселона зуміла дістатися до фіналу цього турніру. Вісім розіграшів поспіль "блаугранас" доходять до півфіналу Кубка Іспанії. Вирішальний поєдинок проти Севільї стане для них 40 дуеллю у фіналі.

Цікавим є той факт, що Барселона і Севілья вже зустрічалися у фіналі Кубка Іспанії - у 2016 році "блаугранас" здобули перемогу з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що фінал відбудеться 21 квітня 2018 року в Мадриді на стадіоні Сантьяго Бернабеу.

Раніше повідомлялося, що фанат Валенсії розбив вікно автобуса Барселони після матчу Кубка Іспанії.