Порту виграв Юнацьку лігу УЄФА, обігравши в фіналі Челсі

iSport.ua,  29 квітня 2019, 22:04
0
136

У фінальному матчі Юнацької ліги УЄФА Порту U-19 завдав поразки Челсі U-19. Португальська команда вперше здобула перемогу в цьому турнірі.

Зустріч відбулася на стадіоні Коловре в швейцарському Ньоні і завершилася перемогою португальської команди з рахунком 3:1.

На 18-й хвилині рахунок відкрив Фабіу Віейра. Гол у відповідь був забитий на 53-й хвилині - постарався Дайшон Редан. Однак лише через дві хвилини Кейруш знову вивів "драконів" уперед. На 75-й хвилині перевагу Порту зміцнив Афонсу Соуза.

Порту U-19 - Челсі U-19 3:1

Голи: Віейра, 18, Кейруш, 55, Соуза, 75 - Редан, 53

Порту U-19: Кошта - Естевеш, Кейруш, Лейте, Лутіндо - Маріу (Соуза, 62), Ндіайе, Віейра (Перрейра, 71), Торрес - Сілва (Таканг, 89), Баро (Боргес, 90).

Челсі U-19: Цігер - Маатсен, Гуеші, Коллі - Фаміліо-Кастільо, Галлахер (Анжорін, 76), Макічран, Гілмур, Лампті (Браун, 76) - Маккормік, Редан.

Попередження: Віейра, Торрес, Ндіайе - Маккормік, Маатсен.