0
120
Манчестер Сіті - Астон Вілла 3:0

"Городяни" догравали матч удесятьох.

У матчі десятого туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті здобув велику перемогу над Астон Віллою. Зустріч відбулася на стадіоні Етіхад і завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів.

У першому таймі глядачі не побачили забитих м'ячів. Однак відразу після перерви Рахім Стерлінг вивів "городян" уперед, реалізувавши вихід один на один. У середині другої половини зустрічі Кевін Де Брюйне подвоїв перевагу господарів поля, а через 5 хвилин після голу бельгійця Ілкай Гюндоган зафіксував остаточний рахунок у матчі.

Відзначимо, що український легіонер Ман Сіті Олександр Зінченко пропустив цей матч через травму коліна.

Завдяки цій перемозі Манчестер Сіті набрав 22 очки і піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці АПЛ. Астон Вілла має в активі 11 балів і стоїть на 12 місці.

Голи: Стерлінг, 46, де Брюйне, 65, Гюндоган, 70

Манчестер Сіті: Едерсон - Кансельє, Стоунз, Фернандіньйо, Менді (Анхеліньйо, 73) - Де Брюйне (Фоден, 76), Гюндоган, Д. Сілва - Б. Сілва, Жезус, Стерлінг (Агуеро, 76).

Астон Вілла: Хітон - Гілберт, Енгельс, Мінгс, Таргетт - Накамба - Трезеге, Луїс, МакГінн, Гріліш (Ель-Газі, 83) - Уеслі (Девіс, 71).

Попередження: Фернандіньйо, Гюндоган - Гріліш

На 87-й хвилині був видалений Фернандіньйо (Манчестер Сіті) (повторне попередження).