Олімпік в більшості здобув перемогу над Дніпром-1

iSport.ua,  12 вересня 2020, 15:59
0
128

Підопічні Климовського без особливих проблем здолали дніпрян.

Донецький Олімпік на виїзді впевнено обіграв Дніпро-1 в матчі другого туру УПЛ. Поєдинок відбувся на стадіоні Дніпро-Арена і завершився з рахунком 3:1 на користь "олімпійців".

Рахунок в матчі відкрив нападаючий Шахаб Зейхеді, який забив на 44-й хвилині. У доданий до першого тайму час Дніпро залишилося в меншості - червону картку отримав Ігор Когут.

На початку другої половини зустрічі Максим Тейшейра подвоїв перевагу гостей. Однак через три хвилини дніпряни скоротили відставання завдяки точному удару у виконанні Олексія Хобленка. На 77-й хвилині Сергій Політило встановив остаточний рахунок у матчі.

Дніпро-1 - Олімпік 1:3

Голи: Хобленко, 50 - Шахаб, 44, Тейшейра, 47, Політило, 76 (пен.)

Дніпро-1: Сарнавський - Адамюк, Логінов, Сваток (Дуглас, 81) - Тейлор, Кравченко (Булеца, 69), Когут, Ді Франко (Батагов, 69) - Хобленко, Довбік (Вакулко, 82), Цуріков (Дубінчак, 60 ).

Олімпік: Кичак - Пасіч (Ксьонз, 70), Зотько (Цимбалюк, 56), Снурніцин, Лебеденко - Беніто, Завійський, Бабенко, Політило, Тейшейра (Альваренга, 79) - Шахаб (Каргбо-молодший, 79).

Попередження: Ді Франко - Шахаб, Беніто

На 45+1-й хвилині вилучений Ігор Когут (Дніпро-1) (грубе порушення).