Шахтар обіграв Маріуполь, двічі забивши з пенальті

iSport.ua,  30 жовтня 2020, 21:02
0
128

"Гірники" легко розгромили знекровленого суперника.

Варто відзначити, що Маріуполь у цьому матчі зіграв без орендованих у "гірників" футболістів, тому в заявці на гру було всього 14 осіб. У стартовому складі вийшли троє молодих футболіста, яким ще не виповнилося 19 років.

В основі Шахтаря також вийшли 18-річні дебютанти УПЛ Богдан В'юнник і Георгій Судаков. Вони скомпонували другий гол команди - перший гол за дорослу команду Шахтаря забив Судаков, якому асистував В'юнник. Це сталося на 44-й хвилині.

До того моменту Шахтар уже вигравав 1:0 - на 26-й хвилині Тайсон відкрив рахунок з пенальті. На 65-й хвилині арбітр призначив ще один 11-метровий у ворота Маріуполя, який реалізував Алан Патрік.

Горбунов оформив гол престижу, але останнє слово в матчі залишалося за Шахтарем - Тайсон на 75-й хвилині оформив дубль.

Вигравши, Шахтар піднявся на друге місце в турнірній таблиці з 16 очками, випередивши Ворсклу і підібравшись на відстань одного очка до Динамо. Але полтавчани і кияни свої матчі туру зіграють пізніше.

Шахтар - Маріуполь 4:1

Голи: Тайсон, 27 (пен.), 75, Судаков, 44, Алан Патрік, 65 (пен.) - Горбунов, 71

Шахтар: Пятов - Болбат, Вітао, Матвієнко, Сіпріано - Степаненко, Алан Патрік - Вакула (Мораес, 69), Судаков, Тайсон - В'юнник (Тете, 59).

Маріуполь: Кудрик - Велев, Чоботенко, Мамросенко, Тищенко - Кулієв - Горбунов, Мишнєв, Дмитрієв, Вискребенцев - Плакса (Фурсенко, 73).