Житлобуд-2 з розгромної перемоги почав кваліфікацію жіночої Ліги чемпіонів

iSport.ua,  4 листопада 2020, 16:58
0
173

Українська команда пробилася у фінал кваліфікації.

У поєдинку стартового раунду Ліги чемпіонів серед жінок сезону-2020/2021 харківський Житлобуд-2 у Києві на НТК ім Баннікова впевнено обіграв вірменський Алашкерт з рахунком 9:0.

Підопічні Наталії Зінченко вийшли вперед вже на 6-й хвилині після удару Філенко після кутового. Після цього українки продовжили володіти ігровою перевагою, раз по раз завдаючи ударів по воротах.

Результат це дало в кінцівці першого тайму, коли українська команда потроїла свою перевагу - спершу Калініна реалізувала пенальті, а потім Малахова класним ударом з лівого кута штрафної пробила голкіпера.

На початку другого тайму українки довели рахунок до 6:0, а в кінці зустрічі хет-триком вистрілила Натія Панцулая. У підсумку, українки відправили у ворота суперниць дев'ять м'ячів і пройшли далі.

Суперник харків'янок у другому кваліфікаційному раунді визначиться вже в п'ятницю, 6 листопада. Команді Зінченка протистоятиме одна з 19 команд-переможниць першого кваліфікаційного раунду.

Житлобуд-2 - Алашкерт - 9:0

Голи: Філенко, 7, Калініна, 38 (пен.), 46, Малахова, 42, Титова, 50 (пен.), Андрухів, 56, Панцулая, 78, 81, 87

Житлобуд-2: Самсон - Сірман (Колещук, 71), Корсун, Подільська (Котик, 71), Філенко (Мохнач, 58) - Панцулая, Тріль - Малахова (Хайруліна, 58), Калініна, Андрухів - Кравчук (Титова, 46) .

Алашкерт: Андреасян - Халатян (Мовсесян, 74), Сахінова, Егян (Мехрабян, 90), Карапетян - Казарян, Чопікян (Бадалян, 65) - Асатрян (Хачатрян, 65), Артін, Пізлова - Гукасян.

Попередження: Кравчук, 28, Калініна, 52 Колещук, 83 - Мовсесян, 78