Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над Вест Хемом

iSport.ua,  5 грудня 2020, 23:25
0
218

Манкуніанцям знадобилося 13 хвилин, щоб перевернути хід зустрічі, яка пройшла в Лондоні і завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Сульшера.

Манчестер Юнайтед здобув перемогу над Вест Хемом в матчі 11-го туру чемпіонату Англії. Зустріч пройшла в Лондоні і завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Сульшера.

Першими забили господарі поля. На 38-й хвилині Томаш Соучек розстріляв голкіпера з близької дистанції.

Манкуніанці відповіли відразу трьома голами у другому таймі - забитими м'ячами відзначилися Поль Погба, Мейсон Грінвуд і Маркус Решфорд.

Вест Хем - Манчестер Юнайтед 1:3

Голи: Соучек, 38 - Погба, 65, Грінвуд, 68, Рашфорд

Вест Хем: Фабіаньські - Цоуфал (Джонсон, 85), Крессуелл, Бальбуена, Артур Масуаку - Форнальс (Бенрахма, 75), Соучек, Боуен (Лансіні, 76), Райс, Огбонна - Аллер.

Манчестер Юнайтед: Хендерсон - Уан-Біссака, Теллес, Магуайр, Лінделеф - ван де Бек (Бруну Фернандеш, 46), Мактоміні, Погба, Кавані (Решфорд, 46), Марсьяль (Мата, 62) - Грінвуд.

Завдяки цій перемозі манкуніанці піднялися на четверте місце в турнірній таблиці АПЛ (19 очок). Вест Хем - сьомий (17 балів).