Рух розгромив Дніпро-1, здобувши першу перемогу в УПЛ

iSport.ua,  12 грудня 2020, 21:30
0
271

Дніпро-1 завершив перше коло чемпіонату України на останньому місці.

Львівський Рух в останньому турі 2020 року добув дебютну перемогу в УПЛ, розгромивши Дніпро-1 з рахунком 4:1.

Рахунок був відкритий вже на четвертій хвилині зусиллями Валерія Федорчука, який на 36-й хвилині оформив дубль. А перед самою перервою довів рахунок до великого Микола Кухаревич.

Гості зуміли відіграти один гол в кінці матчу - відзначився Олександр Сваток, але крапку в матчі поставив Юрій Климчук.

Рух набрав дев'ять очок і піднявся з останнього на 12-е місце. У свою чергу, Дніпро-1 опустився на останнє місце в турнірній таблиці, де і буде зимувати.

Рух - Дніпро-1 4:1

Голи: Федорчук, 4, 36, Кухаревич, 45, Климчук, 86 - Сваток, 84

Рух: Бандура - Стаменкович (Зец, 90), Гагун (Копина, 90), Білий - Мартинюк, Федорчук, Мисик - Бойчук, Русин (Кухарук, 87), Климчук (Притула, 90) - Кухаревич (Кондраков, 68).

Дніпро-1: Сарнавський - Адамюк, Сафронов, Сваток, Логінов (Батагов, 46) - Назаренко (Домарацький, 85), Ігнатенко, Кравченко, Ярмолюк (Булеца, 46), Довбік - Хобленко (Коркішко, 62).

Попередження: Стаменкович, Климчук - Ярмолюк, Сваток, Кравченко