iSport.ua,  27 січня 2021, 23:04
0
238

Ігор відзначився голом з пенальті.

У рамках перенесеного п'ятого туру чемпіонату Угорщини Ференцварош у гостях розгромив Будафок (3:0).

Підопічні Сергія Реброва відкрили рахунок на 25-й хвилині з пенальті, який реалізував Узуні. На початку другого тайму Чонтош збільшив перевагу своєї команди.

Остаточну крапку в матчі поставив Харатін, який вийшов на поле в стартовому складі. На 67-й хвилині українець відзначився голом з пенальті.

Через кілька хвилин на поле вийшов ще один українець Олександр Зубков, однак він не зумів відзначитися результативними діями.

У турнірній таблиці Ференцварош лідирує з 42 очками після 17 турів.