iSport.ua,  14 лютого 2021, 19:50
0
97

Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Футболісти Дніпра-1 обіграли Інгулець в матчі 14-го туру чемпіонату України. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Дніпряни вийшли вперед вже на 11-й хвилині. Захисник Дуглас ударом головою замкнув передачу Олександра Піхаленка.

В кінці першого тайму захисник Інгульця Олександр Кучеренко зрізав м'яч в свої ворота і подвоїв перевагу господарів.

Завдяки перемозі Дніпро-1 залишив зону вильоту і тепер займає 11-е місце (11 очок). Інгулець розташовується на 12-му рядку (11 балів).

Дніпро-1 - Інгулець 2:0

Голи: Дуглас, 11, Довбік, 42

Дніпро-1: Юрчук - Дубінчак, Логінов, Дуглас, Тейлор - Чуже (Цуріков, 90 + 1), Пихаленок (Батагов, 90 + 1), Ігнатенко, Назаренко (Гонсалвеш, 77) - Когут (Ді Франко, 77) - Довбік (Хобленко, 84)

Інгулець: Кринська - Квасний, Ковальов, Павлов (Семенко, 46), Плохотнюк - Кучеренко - Шишка, Бартулович (Щедрий, 68), Запорожець (Білоцерківець, 87), Козак (Коваленко, 68) - Сичинава (Мкомола, 87)

Попередження: Когут, Назаренко, Гонсалвеш - Квасний, Плохотнюк

Вилучення: Плохотнюк, 89 (друга жовта картка)