Реал впевнено обіграв Аталанту і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

iSport.ua,  16 березня 2021, 23:52
0
281

Підопічні Зідана тричі вразили ворота суперника, а пропустили лише один м'яч.

Мадридський Реал на своєму полі розібрався з Аталантою в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, здобувши перемогу з рахунком 3:1.

"Богиня" досить впевнено розпочала поєдинок, пресингуючи господарів поля і створюючи чимало небезпечних моментів. Перша атака гостей відбулася вже на третій хвилині - Госенс пробив по воротах, але Куртуа схопив м'яч у руки.

Руслан Малиновский в матче против Реала
Руслан Малиновський у матчі проти Реала / Джерело: Getty Images

Половина першого тайму пройшла повністю під контролем бергамаско, проте потім Реал включився у гру і почав ловити суперника на помилках. А потім голкіпер Аталанти Спортьєлло привіз гол.

Воротар вибив м'яч від воріт прямо на Модріча, і Лука моментом скористався - прокинув трохи вперед і відпасував на Бензему, а Карім уже без проблем переправив "круглого" у сітку.

Карим Бензема в матче против Аталанты
Карім Бензема в матчі проти Аталанти / Джерело: Getty Images

У гостей були можливості відігратися до завершення першого тайму, але не вдалося. А на старті другої половини зустрічі гравці Аталанти вже виглядали трохи розгубленими, і їхні комбінації практично не проходили.

А потім у середині тайму Серхіо Рамос подвоїв перевагу Реала. Толой у своєму штрафному зніс Вінісіуса Жуніора, за що арбітр показав йому жовту картку і призначив пенальті у ворота гостей, і капітан "вершкових" впевнено впорався з ударом.

Серхио Рамос празднует забитый пенальти
Серхіо Рамос святкує забитий пенальті / Джерело: Getty Images

Здавалося, що Аталанта остаточно просяде після другого пропущеного, але підопічні Гасперіні продовжували створювати моменти, щоправда, реалізація кульгала.

І ось, під завісу зустрічі, "богиня" все ж вразила ворота Куртуа. Мюріель чудово реалізував удар зі штрафного, проте інтрига в матчі протрималася недовго - вже через дві хвилини Аненсіо, що вийшов на заміну, забив третій м'яч у ворота Аталанти.

Игроки Реала празднуют гол
Гравці Реала святкують гол / Джерело: Getty Images

Як би не намагалися гості змінити ситуацію, це було марно, і, таким чином, Реал впевнено виходить у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Реал - Аталанта - 3:1
Голи: Бензема, 34, Рамос, 60 (пен.), Асенсіо, 85 - Мюріель, 83.

Реал: Куртуа - Начо, Рамос (Мілітан, 64), Варан, Менді - Вальверде (Асенсіо, 82), Кроос, Модріч - Васкес, Бензема, Вінісіус (Родріго, 69).

Аталанта: Спортьєлло - Толой (Паломіно, 61), Ромеро, Джімсіті - Мехлу, де Роон, Пессіна (Кальдара, 84), Госенс ​​(Ілічич, 57) - Малиновський, Пашаліч (Сапата, 46) - Мюріель (Міранчук, 84).

Попередження: Вальверде, Начо, Кроос - Толой.