iSport.ua,  21 березня 2021, 21:48
0
269

Підопічні Скрипника поступилися Колосу.

Луганська Зоря поступилася Колосу з рахунком 0:1 в матчі 19-го туру чемпіонату України.

Рахунок був відкритий в кінцівці першого тайму після індивідуальних дій Володимира Лисенка. У другому таймі Зоря кинулася відіграватися, але не дивлячись на моменти більше голів у матчі не було.

Зоря не скористалася осічкою Шахтаря - відрив між командами залишився 7 очок при грі в запасі у луганчан. Зате позаду Зорі в боротьбі за бронзу в одному очку Ворскла, в двох Десна і в трьох - Колос.

Нагадаємо, в минулому турі Зоря програла Динамо, тому ця поразка команди Скрипника - друга поспіль.

Колос - Зоря 1:0

Гол: Лисенко (42).

Колос: Волинець - Чорноморець, Гавриш, Петров, Золотов - Кравченко, Богданов (Нгамба, 85), Задоя (Мілько, 27), Чурко (Ільїн, 74) - Костишин (Смирний, 74) - Лисенко (Ісаєнко, 85).

Зоря: Василь - Жуніньо (Циганікс, 68), Абу Ханна (Казаков, 85), Іванисеня, Хомченовський - Назарин - Кочергін, Громов (Кабан, 68), Юрченко - Гладкий (Шахаб, 68), Аллах'яр.

Попередження: Костишин (37), Золотов (61), Волинець (90 + 3), Смирний (90 + 4) - Кочергін (35), Назарин (50), Аллах'яр (86).