Льоріс: Україна домоглася успішного результату, але їхня заслуга в гарному захисті

iSport.ua,  25 березня 2021, 09:52
0
340

Воротар поскаржився на недостатність агресії своєї команди в атаці.

Голкіпер Тоттенхема і збірної Франції Уго Льоріс прокоментував нічию в матчі проти України (1:1) в першому турі кваліфікації чемпіонату світу-2022.

"Нам не вистачило агресії у фінальній третині поля. Ми могли піти на перерву з рахунком 2:0, але цього не сталося. У другому таймі ми були млявими і особисто мені це дуже неприємно. Звичайно, Кімпембе дуже незадоволений голом. Я бачив його рух , м'яч влучив у стегно.

Українці домоглися успішного результату, але їхня заслуга в гарному захисті і дисципліні. Їхньому захисному блоку складно було маневрувати, ми створили дуже мало моментів.

Що мені сподобалося в першому таймі, так це те, що ми ризикували в атаці, іноді залишали в обороні гравців один в один. Ось що потрібно робити проти таких команд, як Україна. Але потрібно бути і більш агресивними в атаці.

Нам потрібно перемагати тепер в Казахстані. У мене немає занепокоєння, є розчарування результатом. Ми максимально зосередимося на відновленні, щоб бути готовими до матчу в неділю", - наводить слова Льоріса France Football.

Зазначимо, що автогол Кімпембе все ж переписали на українця Сергія Сидорчука.

Дивіться відео голів та огляд матчу Франція - Україна.