Дніпро-1 здобув розгромну перемогу над Львовом

iSport.ua,  2 квітня 2021, 21:08
0
361

Дніпро-1 впевнено обіграв Львів в стартовому поєдинку 20-го туру чемпіонату України і займає восьму сходинку в турнірній таблиці.

Зустріч, що пройшла в Дніпрі, завершився з рахунком 5:1 на користь підопічних Ігоря Йовічевіча.

Господарі поля вийшли вперед вже на 19-й хвилині завдяки точному удару у виконанні Маріо Чуже. Наприкінці першого тайму львів'яни залишилися вдесятьох - арбітр зустрічі вилучив ганського нападника Ернеста.

Підопічні Ігоря Йовічевіча зняли всі питання про переможця зустрічі всього за шість хвилин - в період з 59-ї до 65-ї хвилини в складі Дніпра по черзі відзначилися Ігнатенко, Когут і Чуже.

Вагнер Гонсалвес поставив крапку в матчі, реалізувавши вихід один на один з воротарем.

Дніпро-1 набрав 25 очок і займає восьму сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Львів розташовується на 12-му місці (15 балів).

Дніпро-1 - Львів 5: 1

Голи: Чуже, 19, 66, Ігнатенко, 58, Когут, 63, Вагнер, 94 - Альваро, 71

Дніпро-1: Юрчук, Тейлор (Адамюк, 46) Дуглас, Логінов, Дубінчак, Пихаленок, Ігнатенко (Ді Франко, 61) Булеца (Білл, 72) Чуже (Вагнер, 72) Когут, Довбік (Хобленко, 61).

Львів: Костик, Якимець, Махмутович (Лобай, 86) Романчук, Грисьо, Ернест, Брикнер (Довгий, 74) Чірьяк, Альваро (Захарків, 84) Семенів (Бусько, 74) Нич (Топчій, 86).

Попередження: Пихаленок, 37, Білл, 78, Адамюк, 82, Дубінчак, 85 - Ернест, 28, Чірьяк, 55, Махмутович, 68

Вилучення: Ернест, 44 (друга жовта картка).