Рух здобув вольову перемогу над Олександрією

iSport.ua,  2 травня 2021, 16:02
0
193

Долю матчу вирішили два голи господарів за дві хвилини.

Львівський Рух здобув перемогу над Олександрією з рахунком 2:1 в матчі 24-го туру чемпіонату України.

Рахунок був відкритий на 15-й хвилині зустрічі, коли Максим Третьяков вдало зіграв на підборі.

Ще до перерви Рух міг зрівняти рахунок, але гол Федорчука скасували через офсайд завдяки системі VAR.

Втім, свої голи Рух забив у дебюті другого тайму, ставши грати швидше і агресивніше - на 53-й забив Остап Притула, а ще через хвилину відзначився Богдан Бойчук.

Шаран замінами намагався врятувати гру, його футболісти атакували до фінального свистка, але відзначитися не зуміли.

Рух, який набрав хід у кінцівці чемпіонату, добув третю перемогу в п'яти останніх матчах і піднявся на десяте місце в таблиці. Олександрія залишається сьомою.

Рух - Олександрія 2:1

Голи: Притула, 52, Бойчук, 54 - Третьяков, 15.

Рух: Бандура - Гагун, Білий (Зец, 85), Стаменкович, Мисик - Карасюк (Мартинюк, 32) - Федорчук, Кухарук (Притула, 32), Климчук, Бойчук (Рунич, 90 + 2) - Борячук.

Олександрія: Паньків - Пашаєв (Мишенко, 46), Бондаренко (Мельник, 58), Дубра, Вантух (Стецьків, 67) - Банада - Гречишкін, Ковалець, Мірошниченко - Третьяков (Калюжний, 78) - Шастал (Устименко, 58).

Попереджений: Мартинюк, 37.