УЄФА визначив найкращого гравця матчу Італія - Швейцарія

iSport.ua,  17 червня 2021, 00:19
0
426

Молодий хавбек зіграв ключову роль у розгромі швейцарської команди.

Збірна Італії здобула розгромну перемогу над Швейцарією (3:0) в матчі другого кола групового етапу чемпіонату Європи.

Найкращим гравцем матчу було визнано півзахисника Мануеля Локателлі, повідомляє прес-служба УЄФА.

На 26-й хвилині Локателлі відкрив рахунок у матчі після вдалої передачі Берарді. На початку другого тайму 23-річний хавбек оформив дубль і зміцнив перевагу італійської збірної.

Нагадаємо, за підсумками двох турів підопічні Роберто Манчіні набрали шість очок і передчасно гарантували собі вихід в 1/8 фіналу турніру.