iSport.ua,  19 червня 2021, 17:55
0
325

Дуже цікавий поєдинок завершився в Будапешті.

Національна збірна Угорщини на матч з французами вийшла з однією зміною після першої гри, але була напрочуд активна з перших хвилин.

Однак французам, у яких також була одна зміна з першого матчу все ж вдалося стримати натиск господарів, і здавалося, що залишок першого тайму пройшов під диктовку "Les Bleus". Але на полі було принаймні дві людини, які так не думали.

Першим був Петро Гулачі, який відбив всі удари по воротах. Другим героєм "Мадьяр" став лівий захисник Аттіла Фіола, який під час стрімкої контратаки на 48-й хвилині виявився в центрі штрафного майданчика, без особливих проблем переграв Уго Льоріса і відкрив рахунок.

Другий тайм після голу угорців мав пройти за ймовірним сценарієм, і, взагалі, так і сталося. Французи почали атакувати з перших хвилин, і після появи Усмана Дембеле стало зрозуміло, що підопічні Дешама не віддадуть перемогу просто так. Однак, незважаючи на чисельні атаки гостей, угорці не мали наміру відсиджуватися в обороні і відповідали своїми контратаками. Це і зіграло з ними злий жарт. Заробивши штрафний удар в одній з атак, господарі не зуміли ним скористатися, а Уго Льоріс запустив довгу передачу через все поле, яка завершилася голом Антуана Грізманна з передачі Киліана Мбаппе.

Тільки після цього угорці почали грати на утримання, і їм це вдалося в першу чергу завдяки зусиллям Гулачі, який зробив неймовірний сейв після виходу Мбаппе один на один. Матч закінчився внічию 1:1.

Угорщина - Франція 1:1

Голи: Фіола, 45 + 2 - Грізманн, 66

Угорщина: Гулачі - Ботка, Орбан, О. Соло - Нього, Кляйнхайслер (Ловренчіч, 84), Надь, Шефер (Чері, 75), Фіоло - А. Салаї (Ніколіч, 26), Шоллоі.

Франція: Льоріс - Павар, Варан, Кімпембе, Дінь - Канті - Погба (Толіссо, 76), Рабіо (Дембеле, 57, Лемар, 87) - Грізманн - Бензема (Жиру, 76), Мбаппе.

Попередження: Ботка, 52