Північна Македонія - Нідерланди 0:3 Відео голів та огляд матчу Євро-2020

iSport.ua,  21 червня 2021, 21:40
0
155

Вашій увазі - найяскравіші моменти зустрічі.

У рамках заключного туру групового етапу збірна Нідерландів не залишила шансів Північній Македонії (3:0).

Підопічні Франка де Бура з перших хвилин почали проводити небезпечні атаки, одна з яких завершилася голом Депая. У другому таймі Нідерланди зуміли ще двічі вразити ворота суперника. Дубль на свій рахунок записав Вейналдум.

Північна Македонія на чолі з Пандевим намагалася огризатися, але так і не зуміла вразити ворота "помаранчевих".