iSport.ua,  15 серпня 2021, 19:07
0
115

Команди не виявили сильнішого в матчі УПЛ.

Ковалевський Колос зіграв внічию зі львівським Рухом в поєдинку четвертого туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Гості практично відразу заволоділи ініціативою. В середині першого тайму одна з атак львівської завершилася взяттям воріт - Андрій Борячук відкрив рахунок після подачі з лівого флангу.

Після перерви господарі поля залишилися в меншості - арбітр видалив Матію Рома. Ковалевцева це не збентежило, на 65-й хвилині вони зрівняли рахунок зусиллями Євгена Новака.

Команда Руслана Костишина піднялася на восьме місце в турнірній таблиці, набравши вісім очок. Рух йде на 11-му рядку (4 бали).

Колос - Рух 1:1

Голи: Новак, 65 - Борячук, 24

Колос: Волинець - Ром, Гавриш, Новак, Саків - Чурко, Задоя (Нгамба, 56), Костишин (Ільїн, 46), Каріока (Золотов, 60) - Нурієв (Мілько, 26), Лисенко (Сітчінава, 46).

Рух: Паньків - Гагун, Білий, Дідик, Мисик - Карасюк - Бойчук (Кузик, 83), Оріховський (Кухарук, 90 + 4), Федорчук, Климчук - Борячук (Кондраков, 76).

Попередження: Ром, Сітчінава, Нгамба - Дідик, Кондраков

На 58-й хвилині був видалений Матія Ром (Колос) (друге попередження).