Текст: ,  20 травня 2022, 11:57
1
2061
Вієйра вдарив фаната Евертона після поразки

Патрік Вієйра тяжко переніс поразку від ліверпульського клубу в поєдинку Прем'єр-ліги.

Евертон на останніх хвилинах вирвав перемогу над Крістал Пелас 3:2 та убезпечив себе від вильоту з Прем'єр-ліги.

Ця поразка, мабуть, стала сильним емоційним ударом по наставнику лондонців Патріку Вієйра, адже після першого тайму його команда впевнено вела в рахунку 2:0.

Після матчу французький фахівець зіткнувся з уболівальниками Евертона та піддався на провокацію одного з них. Тренер не витримав та вдарив фаната.

Інші вболівальники обступили Вієйра, але масштабної бійки вдалося уникнути.