Лунін зіграв перший матч у сезоні за Реал та пропустив гол

Текст: ,  3 жовтня 2022, 09:13
0
1151
Лунін не допоміг Реалу здобути перемогу

Чемпіони Іспанії у сьомому турі не змогли на своєму полі обіграти скромну Осасуну.

Андрій Лунін дебютував за Реал у новому сезоні. Щоправда, вийшов перший матч для українського голкіпера не дуже добрим. Мадридці у сьомому турі Ла Ліги на своєму полі зіграли внічию з Осасуною.

Господарі відкрили рахунок наприкінці першого тайму завдяки голу Вінісіуса Жуніора.

На 50 хвилині Осасуна зрівняла рахунок, засмутивши Луніна, який вийшов у старті замість травмованого Куртуа. Наприкінці зустрічі памплонці залишились у меншості. Через фол останньої надії було вилучено Гарсія. Однак Карім Бензема з точки влучив замість воріт у перекладину. Після цього французький форвард зміг забити, але суддя зафіксував офсайд.

Таким чином, матч закінчився з рахунком 1:1, і Реал дозволив Барселоні наздогнати себе в турнірній таблиці. Після 7 зіграних турів в обох команд рівна кількість очок - 19. Осасуна несподівано займає шостий рядок, занісши до свого активу 13 пунктів.