Гравець Зорі приніс перемогу Панамі на КА-2024

Корреспондент.net,  2 липня 2024, 10:22
0
833
"Луганець" Герреро святкує гол у ворота Болівії

Уругвай і Панама стали черговими чвертьфіналістами престижної футбольної Копа Америка.

На Копа Америка визначились вже шість з восьми учасників чвертьфінальної стадії турніру. Минулої ночі до цієї стадії пройшли Уругвай і Панама.

Дворазові чемпіони світу пройшлись катком по інших учасниках групи С, легко здобувши три перемоги у квартеті. Останніми перед ними не встояли господарі турніру США. "Зірково-смугасті" мінімально поступились уругвайцям, остаточно втративши шанси на вихід до 1/4.

Кубок Америки. Група С. 2 липня

США - Уругвай - 0:1

Гол: Олівера, 66

Другим учасником чвертьфіналу від групи С стала збірна Панами. У заключному матчі групового раунду панамці впевнено здолали Болівію 3:1. Відзначимо, що переможний м'яч, у цій зустрічі, забив форвард луганської Зорі Едуардо Герреро.

Болівія - Панама - 1:3

Голи: Міранда, 69 - Фаярда, 22, Герреро, 79, Яніс, 90+1

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp