Динамо знову громить суперника - постраждав ФК Харків

4 жовтня 2008, 17:50
0
16
Хто зупинить Динамо-машину?

В суботу, 4 жовтня, відбувся матч 10-го туру української Прем'єр-ліги між ФК Харковом і київським Динамо. Кияни в черговий раз продемонстрували перевагу в класі, відвантаживши суперникові чотири м'ячі, відповіді на які не отримали. А Богуш в черговий раз не пропустив

Українська Прем'єр-ліга. 10-й тур

ФК Харків - Динамо (Київ) - 0:4

Гол: Вукоєвич (59), Соколенко (61, а.г.), Бангура (65-пен., 87)

Попередження: Гунчак (21), Комарницький (39), Соколенко (51), Налепа (64) - Міхалик (8)

Видалення: Батісту (90)

Суми. Стадіон Ювілейний. Початок матчу: 17.00

Арбітр: Віталій Годулян (Одеса)

ФК Харків: Налепа - Чеберячко, Комарницький, Соколенко, Гунчак, Панкавець, Іванов (Платон, 77), Сучков, Мілько, Козоріз (Касьянов, 66), Рібейро (Батісту, 59)

Тренер: Михайло Стельмах

Динамо: Богуш - Бетао, Діакате, Міхалик, Несмачний, Вукоєвич, Алієв, Нінкович (Асатіані, 72), Бангура, Єременко (Гіоане, 55), Кравець (Зозуля, 60)

Тренер: Юрій Сьомін

8-а хвилина. Жовту картку отримав Міхалик за гру рукою.

12-а хвилина. Бангура головою пробив по воротах  Налепи, але бічний угледів у гравця Динамо офсайд.

18-а хвилина. З правого флангу стрельнув Іванов з прицілом в ліву дев'ятку, Міхалик не встиг допрацювати з гравцем, але м'яч в створ воріт не потрапив. Відзначимо перший небезпечний момент біля воріт гостей.

19-а хвилина. Рібейро і Сучков потрапили в офсайдну пастку.

24-а хвилина. Бангура пробиває з лівого флангу по воротах, але Гунчак опинився в потрібному місці і вибив м'яч, практично з порожніх воріт.

25-а хвилина. Кравець вийшов наодинці з кіпером харківської команди, але переграти воротаря не зміг. Удар припав прямо на Налепу.

40-а хвилина. Метрів з 17 пробив Нінкович по воротах Харкова, Налепа дивом зачепив м'яч і перевів гру на кутовий.

59-а хвилина. ГООООЛ. Огнен Вукоєвич забиває свій перший м'яч за київське Динамо. Нінкович виконав ювелірний навіс, і Огнен вдало головою зіграв на випередження.

61-а хвилина. ГОООЛ. 0:2. Гіоане прострілює з флангу, і захисник господарів Соколенко випереджає Діакате і забиває в свої ворота

64-а хвилина. Зозулю вивели один на один пасом в розріз на правому фланзі, Налепа до м'яча не дотягся, зате збив Зозулю. За що отримав жовту картку і вирок від Годуляна - пенальті.

65-а хвилина. ГО-О-О-О-О-О-ОЛ! Динамо! 0:3. Бангура щіточкою пробив в правий верхній кут воріт і розвів воротаря і м'яч по різних кутках воріт.

69-а хвилина. Сучков виконав кутовий з лівого флангу. Касьянов пробив під жердину. Богуш продемонстрував відмінну реакцію і забрав м'яч.

87-а хвилина. ГО-О-О-О-О-О-ОЛ! Динамо! 0:4 Зрячим пасом вивели Бангура на лівому фланзі, а він уклав Налепу на газон, обробив м'яч і відправив м'яч до воріт. На все про все знадобилися три торкання і як результат - дубль в матчі

90-а хвилина. Жовту картку отримав Батісту за симуляцію, а потім  відразу і червону.