Прімера: Барселона поховала мадридський Атлетіко на Ноу Камп

4 жовтня 2008, 23:50
0
8
Ба, знайомі всі обличчя!

В суботу, 4 жовтня, пройшли два матчі 6-го туру іспанської Прімери. Вільярреал обіграв Бетіс, а Барселона після перемоги над Шахтарем з перших же хвилин гри почала рвати захист мадридського Атлетіко на клапті. Чи то це закономірність, чи то так співпали зірки, але доля матчу, в якому очікувалася неабияка інтрига, була вирішена вже на перших хвилинах.

Іспанська Прімера. 6-й тур

Барселона - Атлетіко (Мадрид) - 6:1.

Гол: Маркес (4), Етоо (6-пен., 16), Месси (8), Гудйонсен (28), Анрі (73) - Максі (11)

Попередження: Месси (31) - Антоніо Лопес (9), Хейтінга (32), Агуеро (54)

Барселона. Ноу Камп. Початок матчу: 23.00

Арбітр: Ітурральде Гонсалес (Країна басків)

Барселона: Вальдес - Пуйоль, Піке, Маркес, Абідаль, Буськетс, Хаві (Кейта, 77), Гудйонсен, Мессі (Кркич, 70), Етоо (Анрі, 60), Іньєста

Атлетіко: Купе - Переа, Хейтінга, Уйфалуши, Антоніо Лопес, Максі (Куевас, 18), Рауль Гарсия, Ассунсао, Льюїс Гарсія (Перніа, 46), Агуеро (Банега, 58), Синама-Поньолль

4-а хвилина.Г-О-О-О-О-О-О-О-О-О-Л!!! 1:0!!! Рафаель Маркес відкрив рахунок в матчі після передачі Хаві Ернандеса від кутового прапорця.

6-а хвилина. Г-О-О-О-О-О-л!!! 2:0!!! Етоо! Камерунський нападаючий Барселони переграв Грегорі Купе з точки після того, як Томаш Уйфалуши збив Лео Мессі

8-а хвилина. Г-О-О-О-О-О-О-О-л!!! 3:0!!! Мессі! Господарі поля отримали право на штрафний. Рефері не показав, що потрібно виконати стандарт по свистку. Хаві готувався бити, Купе встановлював стінку, а Мессі узяв - та і вистрілив несподівано в кут.

11-а хвилина. Г-О-О-О-О-О-О-О-О-л!!! 3:1!!! Максі! Максі Родрігес пробив Віктора Вальдеса ударом з середньої дистанції, відквитав один гол в цьому божевільному поєдинку! Точно в дев'ятку потрапив м'яч

16-а хвилина. Г-О-О-О-О-О-О-О-О-л!!! 4:1!!! Хаві пройшов з м'ячем і віддав круглого на Етоо. Самуель  заввиграшки  розправився з Томашем Уйфалуши і зробив дубль.

24-а хвилина. Андреас Іньеста прийняв м'яч в штрафній Атлетіко і віддав пас під удар Гудйонсену. Ейдур забив, проте рефері відмінив взяття воріт через офсайд у Іньєсти.

28-а хвилина. Г-О-О-О-О-О-О-О-л!!! 5:1!!! Гудйонсен! Та все ж, Ейдуру Гудйонсену дуже хотілося забити. Партнерові по команді допоміг Андреас Іньєста, який витончено переграв Уйфалуши і Антоніо Лопеса і пробив в штангу, а вже ісландець добив м'яч в сітку.

31-а хвилина. І знову блискуче соло на рахунку Андреаса Іньести - цього разу ворота Атлетіко після удару півзахисника синьо-гранатових знову врятувала штанга. Замість Гудйонсена на підборі першим виявився Мессі, але добити круглого в сітку Лео не зміг.

61-а хвилина. Каталонці організували швидку атаку, яка мало не обернулася для гостей черговим пропущеним м'ячем - це Рафаель Маркес головою пробив над щаблиною комір Купе після навісу Хаві.

73-а хвилина. Г-О-О-О-О-О-О-О-л!!! 6:1!!! Анрі! Вийшовши на заміну, Бойан Кркич отримав м'яч від Хаві і віддав передачу Тьєррі Анрі, який все-таки добився свого, пробивши Грегорі Купе ударом з-за меж штрафної.

Вільярреал - Бетіс (Севілья) - 2:1

Гол: Гонсало (69), Льоренте (70) - Даміа (20)

Вільярреал. Стадіон Ель Мадрігал. Початок матчу: 21.00

Арбітр: Гонсалес Васькес (Галісія)

Вільярреал: Лопес - Вента, Родрігес, Годін, Анхель, Ібагаса, Санті Касорла, Сенна, Егурен, Росси, Льоренте

Бетіс: Еспіноза - Нельсон, Муньос, Моренно, Вега, Сомоса, Марк Гонсалес, Даміа, Капі, Ауреліо, Хосе Марі

2-а хвилина. Марк Гонсалес пробив трохи вище за щаблину

20-а хвилина. ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! 0:1! Даміа! Після подачі з лівого флангу Даміа випереджає двох захисників і зльоту вбиває м'яч в лівий від Дієго Лопеса кут. Судячи з усього, захисники хотіли зробити штучний офсайд.

69-а хвилина ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! 1:1! Гонсало! Після подачі Ібагаси з штрафного Гонсало метрів з 11 забиває головою.

70-а хвилина. ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! 2:1! Льоренте! Фантастика!!! Ібагаса навішує зліва, Пірес б'є зльоту, але м'яч у нього спадає з ноги і потрапляє до Льоренте, який з декількох метрів вбиває м'яч в сітку.