ЧС-2010: Південна Корея перемогла Північну

1 квітня 2009, 16:16
0
8
Південна Корея перемогла КНДР із рахунком 1:0

Центральний матч 7-го туру другої групи азійського відбору на Чемпіонат світу-2010 відбувся в Сеулі, де фаворит групи - збірна Південної Кореї - приймала несподіваного лідера групи - команду КНДР і перемогла з рахунком 1:0.

Незважаючи на помітну перевагу господарів, північнокорейці майже впродовж усього матчу тримали свої ворота сухими. І пропустили тільки під кінець зустрічі. На 87-ій хвилині переможний гол забив півзахисник Кім Чі Ву, який за 7 хвилин до цього вийшов на поле.

Корея - КНДР - 1:0 (Кім Чі Ву, 87)

Завдяки перемозі збірна Південної Кореї обійшла сусідів у турнірній таблиці й піднялася на першу позицію.

Друга група, Азія:

Корея – 11

КНДР – 10

Саудівська Аравія – 7

Іран – 6

ОАЄ – 1

Нагадаємо, раніше в першій азійській групі Австралія обіграла Узбекистан (2:0) і, таким чином, фактично забезпечила собі участь у фіналі ЧС-2010, що пройде в ПАР.