4 травня 2009, 12:03
0
7
Срна впевнений у перевазі Шахтаря

Капітан Шахтаря Даріо Срна прокоментував перші підсумки півфінальних баталій Кубка УЄФА для хорватського видання Glas Istre.

"Динамо було краще за нас в першому таймі, а потім ще Чигринський випадково зрізав м'яч у свої ворота. Але у другому таймі вже ми перевершували суперника, і вже точно заслужили відвезти з Києва хоча б нічию, що і сталося", - сказав Срна.

"Тактика подібних матчів добре відома - гостьовий гол. Отже, ми і намагалися його забити, щоб полегшити собі роботу в матчі, в Донецьку. Ми досягли хрошого результату, і тепер у нас невелика перевага. Нехай тепер вони про нас думають - хоча очевидно , що Динамо необхідно буде забивати.

Результат першого матчу - 1:1 - виглядає непогано, хоча й таїть у собі небезпеку. Ми зробимо все, щоб пробитися до фіналу Кубка УЄФА ", - запевняє капітан Шахтаря.

Сказав хорват і декілька слів про іншу пару півфіналістів: Вердер - Гамбург.

Нагадаємо, перший матч завершився мінімальною перемогою Гамбурга в гостях.

"Гамбург зробив помітний крок до фіналу, так само як і ми. Але, знову ж таки, як і в нашій дуелі з Динамо, у німців ще нічого не вирішено, і пройти Вердера буде непросто, - підсумував Срна.

У четвер, 30 квітня, в Києві відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка УЄФА між Динамо та донецьким Шахтарем. В цілому, рівна гра вилилася в рівний рахунок на табло - 1:1.

За матеріалами: Террикон