iSport.ua,  24 листопада 2016, 23:36
0
89

Відбувся заключний поєдинок 21-го туру чемпіонату України.

Відбувся останній поєдинок чергового туру чемпіонату України, в якому чинний чемпіон України Донбас на своєму майданчику впевнено розібрався з білоцерківським Білим Барсом.

Що стосується складів команд, то у донеччан був відсутній форвард Роман Благий, замість якого зіграв молодий Вадим Мазур. У воротах замість основного воротаря Царегородцева вийшов на майданчик його дублер Богдан Дьяченко. Також були відсутні Побєдоносцев і Хакімов, які відпочивали після вояжу в Данію на Континентальний кубок. Якщо говорити про білоцерківців, то в них місце в воротах довірили Юрію Краснопольському. У заявці на матч були відсутні Олександр Люльчук і кращий бомбардир команди Максим Разумов.

У першому періоді команда Анатолія Степанищева володіла істотною перевагою, але обійшлася без закинутих шайб, але й у свої не пропустила. А ось у другому періоді донеччани ніяк не могли знайти ключі до воріт суперника, а гості з Білої Церкви першими відкрили рахунок у грі завдяки реалізованому відкладеному штрафу. Автором єдиної шайби у складі білоцерківців став Назар Ружников.

У третьому періоді донеччани моментально почали штурмувати ворота Юрія Краснопольського, і за двадцять хвилин ігрового часу в його сітку влетіло сім закинутих шайб.

У підсумку переконлива перемога Донбасу над Білим Барсом з рахунком 7:1, а перші два періоди спустимо на невдалий настрій команди після невдачі на Континентальному кубку в Данії. У складі переможців виділимо Олега Шафаренка і Мартіньша Яковлевса, які оформили по дублю. Також три бали за гру набрав Євген Нікіфоров, у якого в активі один гол і дві результативні передачі.

Таким чином, Донбас здобув четверту перемогу поспіль, і тепер його відставання від лідера чемпіонату Кременчука складає всього лише шість очок, але у донеччан є три гри в запасі. Для Білого Барса це дев'ята поразка поспіль, і вони, як і раніше, на останньому місці турнірної таблиці УХЛ, відстаючи від Витязя, який іде попереду на п'ять очок.

Донбас - Білий Барс 7:1 (0:0, 0:1, 7:0)

Шайби: 32:10 Ружников (Дворецький, Воронін) - 0: 1; 40:33 Лялька (Нікіфоров, Буценко) - 1: 1; 43:15 Нікіфоров - 2: 1; 47:38 Буценко (Лялька, Нікіфоров) - 3: 1; 49:44 Яковлевс (Рамазанов, Вл. Алексюк) - 4: 1; 51:51 Шафаренко (Кочетков - більш.) - 5: 1; 52:47 Шафаренко (Єгоров) - 6: 1; 53:17 Яковлевс (Єгоров, Большаков) - 7: 1

Воротарі: Дьяченко - Краснопольський

Кидки: 35 - 13

Штраф: 26 - 12