Кубок Шпенглера. Канада і Давос проходять в півфінал

iSport.ua,  30 грудня 2016, 00:06
0
41

Завершився четвертий ігровий день на міжнародному турнірі Кубка Шпенглера.

Сьогодні відбулися чвертьфінальні поєдинки старого і престижного хокейного турніру Європи «Кубок Шпенглера». Нагадаємо, що за підсумками групового етапу прямі путівки до півфіналу змагань здобули мінське Динамо з Білорусі та швейцарський Лугано.

У першому чвертьфіналі збірна Канади впевнено обіграла чеський Маунтфілд з рахунком 5:1.

Канадці володіли істотною перевагою впродовж всіх трьох періодів і по суті доля матчу була вирішена ще в першій двадцятихвилинці, коли у воротах чеської команди в більшості розписалися Еббетт і Норо.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. Спершу Гормлі збільшив перевагу Кленового листя до трьох шайб, а за сорок секунд чехи закинули єдину шайбу, автором якої став Беднар.

У третьому періоді канадці ще двічі пробили голкіпера Маунтфілд Кацетля, довівши рахунок до розгромного, а результативними кидками відзначилися Реймонд і Паре.

У півфіналі турніру, який пройде завтра канадці зустрітися з представником КХЛ мінським Динамо, якому поступилася в матчі групового етапу.

Маунтфілд - Канада 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Шайби: 4:19 Еббетт (Катич, Реймонд - більш.) - 0: 1; 19:41 Норо (Дідоменіко, Гормлі - більш.) - 0: 2; 33:32 Гормлі (Реймонд, Еббетт) - 0: 3; 39:20 Беднар (Грегорч, Дей - більш.) - 1: 3; 42:24 Реймонд (Флуд, Еббетт - більш.) - 1: 4; 43:01 Паре (Гормлі, хешка) - 1: 5

Воротарі: Кацетль - Фукале

Штраф: 20 - 12

У другому чвертьфіналі швейцарський Давос здобув перемогу над ще одним представником КХЛ на «Кубку Шпенглера» - єкатеринбурзький Автомобіліст з рахунком 3:1.

Ще до середини першого періоду швейцарці двічі розписалися у воротах російської команди. Спершу гравці Давосу реалізували більшість зусиллями Рууту, а потім через три хвилини перевагу подвоїв Шор. Ще до першої перерви росіяни змогли відіграти одну шайбу, завдяки результативному кидку у виконанні Голишева.

У другому періоді команди не порадували глядачів закинутими шайбами, а на старті третьої двадцятихвилинки швейцарці закинули третю шайбу і встановили остаточний рахунок на табло. Автором закинутої шайби став Візер, якому асистував Рууту.

Варто зазначити, що в минулому році команди зустрічалися на груповому етапі і тоді екатеринбуржці святкували перемогу з рахунком 5:1. Тому Давос взяв реванш і вийшов до півфіналу турніру, де завтра зіграє з ще одним швейцарським клубом - Лугано.
Давос - Автомобіліст 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 5:28 Рууту (Шор, Ледин - більш.) - 1: 0, 8:35 Шор (Візер) - 2: 0, 17:58 Голишев (Тічар) - 2: 1, 43:39 Візер (Рууту) - 3: 1

Воротарі: Зенн - Лісутін

Штраф: 8 - 14