iSport.ua,  12 березня 2019, 11:32
0
82

Переможною стала шайба Руслана Ромащенка.

У Кременчуці відбувся перший матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч, в якому ХК Кременчук приймав Дніпро. Раніше херсонці в двох матчах переграли Льодяних Волков, і пройшли в наступний етап плей-офф.

Вже на третій хвилині зустрічі гості вийшли вперед: Кирило Бондаренко підібрав шайбу після програного Іваном Дунаєвим вкидання, і з незручної руки відправив ігровий снаряд у дальній кут воріт над плечем Георгія Бояршинова.

Свою перевагу херсонці подвоїли в кінцівці другого періоду. Олексій Черемнов віддав передачу рівно на ключку Руслану Ромащенка, який закинув свою першу шайбу в розіграшах плей-офф УХЛ.

На 46-й хвилині пресинг "городян" дав результат - Івану Савченкові вдалося застати зненацька Олега Петрова і скоротити відставання до однієї шайби.

За лічені секунди до закінчення гри Олександр Савицький випустив шостого польового гравця, однак замість того, щоб відігратися, Кременчук пропустив - Іван Дунаєв обікрав захисника, і зі своєї зони відправив шайбу рівно в сітку воріт.

Таким чином Дніпро вийшов вперед у півфінальній серії, яка триватиме до чотирьох перемог однієї з команд. Наступний матч команди зіграють 13 березня в Кременчуці, початок зустрічі - о 18:30.

Кременчук - Дніпро 1:3 (0: 1; 0:1; 1:1)

Шайби: 0: 1 Бондаренко (Дунаєв), 2:41. 0: 2 Ромащенко (Черемнов, Макарицький), 36:12. 1:2 Савченко (Ворона, Гриценко), 45:27. 1:3 Дунаєв - порожні ворота.