Донбас здобув впевнену перемогу в першому матчі півфінальної серії

iSport.ua,  13 березня 2019, 10:25
0
66

Уже до кінця першої двадцятихвилинки господарі майданчика оформили комфортну перевагу в рахунку.

Стартувала друга півфінальна серія плей-офф Української хокейної ліги - Парі-Матч між донецьким Донбасом і білоцерківським Білим Барсом.

Уже з початку поєдинку господарі майданчика заволоділи перевагою, що і вилилося в закинуту шайбу ще до середини періоду. Вадим Мазур виявився першим на добиванні після точного пасу від Іллі Коренчука і прошив Кирила Кучера.

Кількома хвилинами пізніше Віталій Кирющенков з точки для вкидання віддав передачу на вільного Костикова, і Олександр майстерно переграв воротаря білоцерківців, а під завісу періоду Андрій Денискин з-за воріт відправив шайбу Тіграну Манукяну, який розстріляв ворота Білого Барса і зробив рахунок 3:0.

Друга двадцятихвилинка також пройшла повністю під контролем "червоно-біло-чорних". Вже на початку періоду Артем Пуголовкін скористався помилкою захисника білоцерківців і відправив четверту шайбу у ворота гостей.

Білоцерківці зусиллями Рината Дурдієва зуміли відквитати одну шайбу, але до кінця періоду Донбас зумів відновити перевагу в рахунку. Після цього Костянтин Буценко прийняв рішення замінити Кирила Кучера на Олександра Качулу.

Заключний період вийшов повністю провальним для команди з Білої Церкви. Буквально за 3 з половиною хвилини "барси" примудрилися пропустити ще чотири шайби. Таким чином Донбас довів рахунок до розгромних 9:1 і здобув першу перемогу в поточному розіграші плей-офф.

Свій наступний матч команди зіграють 14 березня о 18:30.

Донбас - Білий Барс 9:1 (3: 0, 2: 1, 4: 0)