УХЛ: Кременчук обіграв Авангард, Донбас поступився Соколу

iSport.ua,  18 листопада 2020, 22:11
0
139

Завершилися два матчі чемпіонату України з хокею.

У рамках чемпіонату України сьогодні відбулися два поєдинки за участю команд із першої трійки таблиці.

У першій грі 9-го туру УХЛ Кременчук на своєму майданчику здобув упевнену перемогу над Краматорськом з рахунком 4:1. Рахунок у матчі був відкритий на 14-й хвилині, коли Яковлєв відзначився влучним пострілом з середньої дистанції і вивів господарів уперед. У кінцівці першого періоду "містяни" залишилися в меншості і могли пропустити з буліта, але Денискин не зміг обіграти Шевчука. На самому початку другого періоду гості зрівняли рахунок зусиллями Кривошапкина, який вдало зіграв на добиванні в більшості. Після цього результативними кидками відзначалися лише гравці господарів. Спершу Коробов вивів Кременчук уперед у середині другого періоду, а через 4 хвилини Серанов збільшив перевагу. Фінальну крапку в матчі поставив Коробов, відзначившись на 57 хвилині матчу.

Також матч запам'ятався бійкою, яка сталася наприкінці другого періоду між захисником Краматорська Тараном і нападаючим Кременчука Коробовим. Усе почалося з того, що Таран ударом в обличчя звалив на лід Дубініна. За свого одноклубника заступився Коробов. Що було далі - дивіться у відео.

Після дев'яти матчів Кременчук знаходиться на другому місці в турнірній таблиці УХЛ, маючи однакову кількість очок з Донбасом.

Кременчук - Краматорськ 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 1:0 - Яковлєв (Денискин), 13:45, 1:1 - Кривошапкин (Полухин, Столяренко), 20:20, 2:1 - Коробов (Денискин), 30:22, 3:1 - Серанов (Кисельов), 34:00, 4:1 - Коробов (Денискин), 56:24.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк - Григорян, Хрішпенц - Боєвих, Грицьких - Толстушко, Яковлєв - Варава; Кисельов - Серанов - Созонов, Савицький - Волков - Ворона, Пукс - Гриценко - Орлов, Коробов - Дубинин - Денискин.

Краматорськ: Шевчук (Коровай); Полухин - Таран, Зуєв - Гринкевич, Пахмурин - Воронін, Панков -; Гринь (А) - Столяренко - Жвачкин (А), Кривошапкин - Карпенко (К) - Халін, Ципнятов - Сурсов - Подзиньш, Геворкян.

У другому матчі ігрового дня в Києві місцевий Сокіл несподівано обіграв Донбас з рахунком 3:1. Уже до середини першого періоду господарі вели з перевагою у дві шайби - спершу у воротах гостей розписався Міхнов, а через 3 хвилини відзначився Морозов. У другому періоді донеччани змінили голкіпера і замість Дяченка на лід вийшов Трифонов, однак це не допомогло - і Сокіл довів рахунок до 3:0 завдяки результативному кидку Морозова. У заключній двадцятихвилинці Донбас атакував як міг, але все що зміг - це закинути шайбу престижу, яка записана в актив Монса.

Таким чином, Сокіл уперше в сезоні виграв в основний час на своєму льоду і перервав восьмиматчеву переможну серію Донбасу. Після восьми ігор у киян 12 очок і чотири бали відставання від лідерів - Донбасу і Кременчука.

Сокіл - Донбас 3:1 (2:0; 1:0; 0:1)

Шайби: 1:0 - Міхнов (Німенко, Симчук), 4:50, 2:0 - Морозов (Павленко), 8:37, 3:0 - Морозов (Симчук, Павленко), 35:43, 3:1 - Монс (Буценко, Пангелов-Юлдашев - більш.), 40:58.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Фірсов - Павлов, Сушков - Сиротенко; Рубан - Німенко (А) - Міхнов (А), Павленко - Симчук - Морозов (К), Середницький - Панченко - Ступак, Гончаренко - Смирнов - Пойманов.

Донбас: Дяченко (Трифонов - з 8:37); Пангелов-Юлдашев (К) - Журавльов, Кожевников - Кобелєв, Ігнатенко - Григор'єв; Монс - Туркин (А) - Казаковцев, Шишлянников - Бірюков - Сигарьов, Мілехин - Буценко - Коренчук (А), Пересунько - Карамнов - Разумов.