Донбас всуху розгромив Кременчук, Сокіл поступився Краматорську

iSport.ua,  9 грудня 2020, 22:33
0
106

У рамках чемпіонату України відбулися два поєдинки, в яких одночасно зустрічалися два лідери українського хокею.

У середу, 9 грудня, в рамках чемпіонату України відбулися два поєдинки, в яких одночасно зустрічалися два лідери українського хокею.

У центральному матчі 16-го туру Донбас в Дружківці впевнено розгромив чемпіона України Кременчук, закинувши в його ворота п'ять шайб.

Уже в першому періоді донеччани двічі розписалися у воротах гостей, а авторами голів стали Мілєхін і Туркін, які обидва вдало зіграли на добиванні. У другому періоді господарі повторили своє досягнення і ще два рази змусили гостей розігрувати з центру майданчика. Спершу Сигарьов відзначився голом після передачі Шишлянникова, а потім свій дебютний гол за Донбас забив Тунхузін. У заключному періоді гості намагалися розмочити рахунок, але засмутити Трифонова їм не вдалося, а ось Кременчуку довелося ще раз виймати шайбу з власних воріт, а автором п'ятої шайби став Монс.

Донбас - Кременчук 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - Мілєхін (Карамнов - Кобелєв), 11:57; 2:0 - Туркін (Монс - Пангелов-Юлдашев), 17:54; 3:0 - Сигарьов (Шишлянніков), 23:57; 4:0 - Тунхузін (Бірюков), 34:24; 5:0 - Монс (Пангелов-Юлдашев - Пересунько), 40:35;

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) - Журавльов, Кожевников - Кобелєв, Тунхузін - Колесніковс, Садовик - Трандафілов; Пересунько - Туркін - Монс, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьова, Лялька (А) - Буценко - Коренчук (А), Мільохін - Карамнов - Костиков.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Яковлєв - Алексюк, Хрішпенц - Бабрусев, Грицких - Александров; Кисельов - Серанов - Тютченко, Орлов - Пукса - Григорян, Ворона - Гриценко - Савченко, Денискін - Дубінін - Коробов.

У ще одному матчі дня Краматорськ зробив неймовірний камбек, відігравши три шайби і обіграв київський Сокіл з рахунком 5:4.

Господарі активно розпочали перший період і вже на сьомій хвилині змогли відіграти рахунок в матчі зусиллями Ципнятова, який вдало зіграв на добиванні. Однак через три хвилини Гильманов зрівняв рахунок на табло, а потім ще по шайбі закинули Рубан і Сисак, оформивши перевагу для киян. Другий період почався з закинутої шайби у виконанні Симчука, але на це господарі відповіли двома влучними кидками від Геворкяна і Карпенка.

Краматорськ вступив в заключні двадцять хвилин з мінімальним відставанням в рахунку, але це не завадило їм на початку періоду реалізувати більшість, а автором голу став Жвачкін. Переможну шайбу в складі Краматорська закинув Золотухін на екваторі періоду, для якого це був перший гол у стані краматорчан.

Краматорськ - Сокіл 5:4 (1:3, 2:1, 2:0)

Шайби: 1:0 Ципнятов (Панков, Жвачкін), 7:00; 1:1 Гильманов (Смирнов, Кузьменко), 10:45; 1:2 Рубан (Платонов, Німенко), 15:39; 1:3 Сисак (Павленко), 17:11; 1:4 Симчук (Фірсов), 24:46; 2:4 Геворкян (Полухін, Халін), 29:33; 3:4 Карпенко (Люльчук, Кривошапкін), 31:04; 4:4 Жвачкін (Подзіньш, Ципнятов, більш.), 44:32; 5:4 Золотухін (Жвачкін, Ципнятов), 50:36;

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Пахмурін - Панков, Таран - Воронін, Люльчук - Полухін; Подзіньш - Карпенко (К) - Кривошапкин, Ципнятов - Золотухін - Жвачкін (А), Гринь (А) - Сурсов - Столяренко, Геворкян - Гринкевич - Халін.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Сушков - Фірсов, Кругляков - Кузьменко; Рубан - Ступак - Німенко (А), Морозов (К) - Симчук - Павленко, Гильманов - Смирнов - Середницький, Гончаренко - Панченко - Сиротенко.