УХЛ: Сокіл повторно обіграв Кременчук у півфіналі плей-офф

iSport.ua,  2 квітня 2021, 20:30
0
189

Матч вийшов дуже видовищним - команди забили дев'ять шайб на двох.

У п'ятницю, 2 квітня, відбувся другий матч 1/2 фіналу плей-офф чемпіонату УХЛ, в якому Сокіл на виїзді здолав Кременчук.

Після першого періоду гості мали перевагу в дві шайби. У другій 20-хвилинці Сокіл зміг забити ще двічі, Кременчук при цьому відзначився лише одним взяттям воріт.

У третьому періоді господарі перехопили ініціативу і відправили у ворота киян відразу три шайби. Сокіл відповів голом Коробова. Саме це взяття воріт і принесло гостям перемогу.

Кременчук - Сокіл 4:5 (Рахунок в серії - 0:2)

Шайби: 0:1 Гильманов (Смирнов, Німенко), 5:23; 0:2 Міхнов (Рубан, Кузьменко), 09:23; 0:3 Смирнов (Німенко, Гильманов, більш.); 25:27; 0:4 Панченко (Гончаренко, Малєтін), 26:04; 1:4 Тютченко (Григорян, Смирнов), 33:59; 2:4 Григорян, 42:16; 3:4 Орлов (Дубінін), 43:01; 3:5 Ступак (Гончаренко, Панченко), 47:10; 4:5 Коробов (Орлов, Толстушко), 59:19

Кременчук: Новицький (Гордюшин - з 26:04); Яковлєв - Варава, Александров - Григорян, Хрішпенц - Бойових, Грицких - Толстушко; Коробов - Дубінін - Денискин, Кисельов (К) - Серанов - Смирнов, Созонов - Пукса (А) - Орлов, Савицький - Гриценко (А) - Тютченко.

Сокіл: Дубровський (Кубрицький); Лисенко - Голубич, Чолач - Платонов, Бєлінський - Андрейків, Сисак - Симчук; Рубан - Кузьменко - Міхнов (А), Ступак - Курбатов - Морозов (К), Гильманов - Смирнов - Німенко (А), Гончаренко - Панченко - Малєтін.