Сокіл прощається із плей-офф Чемпіонату Росії

3 квітня 2009, 21:28
0
8
Дебютанти Вищої ліги не пустили Сокіл у півфінал

У п'ятницю, 3 квітня, у другому виїзному матчі в рамках 1/4 фіналу Відкритого Всеросійського змагання з хокею серед команд Вищої ліги київський ХК Сокіл знову програв російському ХК Югра в Ханти-Мансійську, остаточно розпрощавшись із півфіналом російської першості.

З початку четвертої зустрічі Югри й Сокола в тих глядачів, що зібралися на трибунах склалося враження, що матч, який пройшов днем раніше повториться й цього разу .

Видалення й швидка закинута перша шайба послужили тому вагомою причиною. Капітан команди Костянтин Касаткін після кидка одного із гравців Югри підхопив шайбу на п'ятаку й хоробро розібрався з голкіпером гостей. Далі за думкою початку атак, а також за функціональним й фізичним станом Югра в рази перевершує суперника, практично 80% ігрового часу проводячи в зоні киян.

Проте подвійна брутальність вертає все на круги своя. У грі 5 на 3 Денис Ісаєнко нехитромудро кинув від синьої лінії й Чащухін, не встигши згрупуватися пропустив між щитків. 1:1 і як не намагалися господарі збільшити рахунок до перерви в них нічого не вийшло.

Другий період знову почався із жорсткого пресингу господарів майданчика. Через усього 3 хвилини шайба в черговий раз побувала у воротах Селеверстова. Малюшкін з розвороту віддав нестандартний пас на Кокшарова і Юрій кинув напевно.

На досягнутому ханти-мансійці не зупинилися, продовживши штурм воріт гостей. І черговий гол не змусив себе довго чекати. Югра ловить суперника на контратаці Зоткін виходить один на один з голкіпером і його відверто затримують ключкою, суддя призначив булліт у ворота Сокола, що Олексій упевнено реалізує. 3:1 і історія першого ігрового дня в столиці Югри повторюється.

Заключна двадцятихвилинка виявилася багата на гольові моменти. Однак забити хокеїстам вдалося лише один раз і зробили це знову господарі. Журун на швидкості пройшов по лівому фланзі, віддав точний пас на Максима Коробова й нападаючий ханти-мансійців заправські замкнув цю передачу вдало підставивши ключку. 4:1 саме цей рахунок зафіксувала на табло фінальна серена.

У такий спосіб цього разу господарі обіграли киян з рахунком 4:1, довівши чвертьфінальну серію проти ХК Сокіл до рахунку 3:1 на свою користь.

Відзначимо, що ХК Югра, дебютант Вищої ліги, уперше у своїй історії проходить у півфінал Чемпіонату Росії, де підопічних Сергія Шепелева чекає колишній суперник киян по Західному дивізіону ХК Дмитров.

За матеріалами: ХК Югра