Два золота і дев'ять медалей. Всі українські герої деcятого дня Паралімпіади

0
41
Два золота і дев ять медалей. Всі українські герої деcятого дня Паралімпіади
Олексій Федина завойовує золото

Деcятий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам багато медалей всіх видів проби.

За підсумками десятого дня змагань Україна завоювала 2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Всього ж на рахунку нашої збірної 32 золоті, 23 срібні і 28 бронзових медалей.

ЗОЛОТО

У чоловічому плаванні на дистанції 100 метрів брасом Олексій Федина переміг з паралімпійським рекордом суперників з Росії та Білорусі.

У жінок в запливі на дистанції 100 метрів брасом українка Христина Юрченко побила рекорд Європи і теж фінішувала першою.

СРІБЛО

На дистанції 100 метрів вільним стилем наша золота рибка Наталія Прологаєва на цей раз виграла срібло, поступившись першим місцем іспанці Терезі Пералес. Інша українка, Вікторія Савцова, фінішувала шостою.

У чоловічому запливі на дистанції 50 метрів на спині Дмитро Виноградець побив європейський рекорд і фінішував зі срібною медаллю.

Ну, а заплив на дистанції 200 метрів комплексом приніс нашій збірній відразу дві медалі. Віктор Смирнов побив європейський рекорд і посів друге місце,

У забігу на 400 метрів у жінок українка Вікторія Кравченко з рекордом країни прибігла другою, поступившись бігунці з Тунісу всього двома секундами.

БРОНЗА

У фінальному запливі на 100 метрів брасом у чоловіків брали участь відразу три українські плавці. На жаль, лише Максиму Вераксі вдалося дістатися до подіуму. Сергій Кліпперт і Олег Ткаленко фінішували один за одним.

У жінок на дистанції 100 метрів брасом з трьох українських учасниць фінального запливу до подіуму дісталася теж всього одна. Ярина Матло виграла бронзу, Марина Шталь припливла п'ятою, а Юлія Волкова - восьмою.

У запливі на дистанції 200 метрів комплексом Олександр Мащенко виграв бронзу.