Олімпіада-2022: Українки не пройшли кваліфікацію у лижному спринті

Корреспондент.net,  8 лютого 2022, 11:00
0
122
Українські лижниці не пройшли кваліфікацію у спринті

Українські лижниці провалили відбір у гонках вільним стилем та не виступлять в основному раунді змагань.

Невдачею закінчилася для українок кваліфікація у змаганнях з жіночого спринту у лижних гонках. У доборі до основного раунду взяли участь 90 спортсменок.

Для того, щоб потрапити до наступного раунду, необхідно було зайняти місце в Тор-30. Проте таке завдання виявилося для наших лижниць непосильним.

Найкращий результат показала Анцибор - вона стала 54-ою, відставши від шведки Йонни Сундлінг, котра показала найкращий час, майже на 25 секунд. Олех показала 69-й результат, а Камінська фінішувала одразу за нею.