Олімпіада-2022: Абраменко й Окіпнюк у фіналі лижної акробатики

0
391
Абраменко вийшов у фінал лижної акробатики

Одразу два українських фристайлісти змагатимуться за Олімпійські нагороди Ігор у Пекіні.

Одразу два українських фристайлісти змогли вийти у фінал чоловічих змагань із лижної акробатики. Чинний Олімпійський чемпіон у цьому виді спорту Олександр Абраменко зміг кваліфікуватися туди напряму.

У першому відбірковому турнірі він отримав за свою спробу 120,36 бала і посів п'яте місце у загальному рейтингу. Разом у фінал потрапили шість кращих фристайлістів.

За підсумками другої кваліфікації, у фінал зміг вийти Олександр Окіпнюк. Українець показав результат 125,00 і посів перше місце.

Ще один українець Дмитро Котовський у фінальний раунд пройти не зміг. З результатом 114,03 у другому доборі він посів дев'яте місце, тоді як у фінал пройшли шість кращих.

Зазначимо, що у цьому виді спорту медалі розіграють завтра, 16 лютого.

Партнер спецтеми: BodRex