Олімпіада-2022: Австрієць виграв золото у паралельному гігантському слаломі

Корреспондент.net,  8 лютого 2022, 12:30
0
51
Австрієць Карл став олімпійським чемпіоном у паралельному гігантському слаломі

36-річний сноубордист Бенджамін Карл став Олімпійським чемпіоном зимових Ігор у Пекіні.

Австрійський сноубордист Бенджамін Карл виграв золото у паралельному гігантському слаломі на Олімпіаді. У фіналі він на 0.82 секунди випередив Тіма Мастнака зі Словенії.

Для Карла це перше олімпійське золото в кар'єрі. До цього він уже вигравав срібло та бронзу.

Бенджамін Карл / Джерело: Getty Images

Третє місце у цій дисципліні дісталося представнику олімпійського комітету Росії Віку Вайлду.

Спортсмен завоював бронзу без боротьби, оскільки італійський опонент Роланд Фішналлер не зміг фінішувати.