Важка атлетика: Кореєць відбирає в китайця золото

13 серпня 2008, 15:15
0
10
Кореєць у надзвичайно важкій боротьбі вириває золоту медаль

У середу, 13 серпня, у Пекіні був розіграний черговий комплект медалей в Олімпійських змаганнях з важкої атлетики серед чоловіків у вагової категорії до 77 кг.

Важкоатлет із Південної Кореї Са Джей Хьюк приніс своїй країні шосту золоту медаль на Олімпіаді-2008 року в Пекіні, вигравши змагання у ваговій категорії до 77 кілограмів.

Корейський важкоатлет завоював золоту нагороду в дуже тісній боротьбі із китайцем Лі Хонглі. Після трьох спроб китаєць лідирував у заліку, піднявши штангу вагою 168 кг у ривку. Однак друга вдала спроба корейця в поштовху - 203 кг - у підсумку, принесла йому нагороду вищого гатунку.

Бронзова медаль дісталася вірменському важкоатлетові Геворгу Давтяну.

Раніше важкоатлетка з Північної Кореї Пак Хьюн Сук принесла своїй країні першу золоту медаль на Олімпіаді-2008 року в Пекіні, вигравши змагання у вагової категорії до 63 кілограмів.