Важка атлетика: Китаянка виграла золото з Олімпійським рекордом

15 серпня 2008, 11:33
0
6
Китаянка не залишила шансів суперницям

У п’ятницю, 15 серпня, в Пекіні був розіграний черговий комплект медалей в Олімпійських змаганнях із важкої атлетики в жінок у ваговій категорії до 75 кг.

Важкоатлетка з Китаю Као Лей принесла своїй країні 23 золоту медаль на Олімпіаді-2008 року в Пекіні, з величезною перевагою вигравши змагання із важкої атлетики.

Китаянка не залишила шансу своїм найближчим переслідувачам, піднявши штангу вагою 128 кг у ривку і 154 кг у поштовху й установивши відразу два Олімпійські рекорди.

Срібну медаль завоювала важкоатлетка з Казахстану Алла Важеніна, а бронзова винагорода дісталася росіянці Надії Євстюхіній.

Українка Надія Миронюк посіла лише дев’яте місце, піднявши, у результаті, 237 кг.

Раніше важкоатлет із Південної Кореї Са Чек Хек приніс своїй країні шосту золоту медаль на Олімпіаді-2008 року в Пекіні, вигравши змагання у ваговій категорії до 77 кілограмів.