19 серпня 2008, 19:15
0
8
Марокканець виграв золото для Бахрейну

Марокканець Рашид Рамзі, який виступає за збірну Бахрейну, виграв золоту медаль Ігор-2008 в забігу на 1500 метрів. Він подолав дистанцію за 3 хвилини, 32,94 секунди.

Медаль легкоатлета стала першою нагородою збірної Бахрейну на Олімпіаді в Пекіні. Також пройде чоловічий фінал з бігу на дистанцію 200 метрів.

Другим фінішував кенійський спортсмен Асбель Кіпруто Кіпроп, результат якого склав 3 хвилини 33,11 секунд. Бронзову нагороду отримав спортсмен з Нової Зеландії Ніколас Уїлліс (3 хвилини 34,16 секунд).

Фінал у цій дисципліні в жінок пройде на стадіоні Пташине гніздо в Пекіні 23 серпня. Також відбудеться чоловічий фінал з бігу на дистанцію 200 метрів.

Раніше американська бігунка Дон Харпер завоювала золоту медаль Олімпіади-2008 на дистанції 100 метрів з бар’єрами. Також пройде чоловічий фінал з бігу на дистанцію 200 метрів.

Вчора, 18 серпня американські легкоатлети узяли три медалі Олімпіади-2008 з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Також пройде чоловічий фінал з бігу на дистанцію 200 метрів.

20 серпня в рамках олімпійського турніру з легкої атлетики буде розіграно три комплекти нагород. Жінки позмагаються за медалі в метанні молота і в забігу з бар’єрами на 400 метрів. Також пройде чоловічий фінал з бігу на дистанцію 200 метрів.