Метання молота: Легкоатлетка з Білорусії здобула золото

0
17
Аксана Міанкова здобула золото

Білоруська спортсменка Аксана Міанкова продемонструвала найкращий результат із метання молота з олімпійським рекордом - 76.34.

Срібло дісталося спортсменці з Куби Йіпси Морено. Її результат - 75.20. Бронзовою призеркою стала китаянка Венсю Чжан - 74.32.

Українки Інна Саєнко, Ірина Новожилова й Ірина Секачова не змогли показати гідні фіналу результати й пройти кваліфікаційне сито змагань. Найкращий результат серед українок продемонструвала Ірина Новожилова - 68.11 метра, посівши 19- е місце.

У неділю, 17 серпня, у Пекіні розіграли комплект Олімпійських медалей із метання молота серед чоловіків. Перемогу із найкращим рекордом сезону - 82 метри 2 сантиметри здобув спортсмен зі Словенії Прімош Козмус.