Легка атлетика: Стуй та Земляк виграли на Istanbul Cup

0
85
Христина Стуй на п'єдесталі

Українські легкоатлетки успішно виступили на турнірі в Стамбулі.

Українські легкоатлетки Ольга Земляк і Христина Стуй здобули перемоги на легкоатлетичному турнірі Istanbul Cup, який приймав Стамбул.

Ольга Земляк дистанцію в 400 метрів пробігла за 52.59, що дозволило їй значно випередити всіх суперниць. Вірменка Ліліт Харутунян, яка стала другою, програла Ользі 4.64 секунди.

Христина Стуй виграла на своїй коронній дистанції - 60 метрів. Українка у фіналі А показала час 7.42, всього на одну соту секунди випередивши болгарку Інну Єфтімову.

Раніше повідомлялося, що Анна Плотіцина з особистим рекордом виграла в Чехії. Також зазначимо, що в ці дні в Сумах проходить чемпіонат України з легкої атлетики. Ви можете дивитися онлайн трансляцію турніру на нашому сайті.